Please enable JS
Zadzwoń: +48 500 220 630

Referencje


Partnerskie podejście do naszej firmy jest dla nas bardzo ważne w Kancelarii Szklarek & Szklarek zawsze możemy na to liczyć. Usługi księgowe świadczone dla naszego przedsiębiorstwa stoją na wysokim poziomie, zawsze na czas oraz w sposób jasny i przejrzysty są nam przekazywany informacje zarządcze. Dzięki sprawnemu przepływowi informacji jesteśmy w stanie szybko i sprawnie podejmować decyzje.

- Bartłomiej Modzelewski – Bamodz


Rekomenduję firmę Szklarek & Szklarek jako profesjonalnego partnera w zakresie obsługi księgowej. Efekt ich pracy spełnia wszystkie nasze wymagania. Oprócz standardowej obsługi księgowej wspierają nas na każdym etapie rozwoju.

- Olga Ciesielska – Art_COM SP. z o.o. sp.k.


Z przyjemnością polecam firmę Szklarek & Szklarek w zakresie pozyskania funduszy zewnętrznych z UE. Dzięki udanej współpracy udało się pozyskać i rozliczyć 100 000 zł na rozwój naszej kliniki stomatologicznej.

- Aneta Jezeiorska – Dentestica


Mieliśmy ogromną przyjemność skorzystać z usług firmy Szklarek & Szklarek. Jako klienci zostaliśmy potraktowani wzorowo i szybko. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za to pracownikom i osobiście Panu Mariuszowi Szklarek. Jeśli kiedykolwiek w przyszłości będziemy szukać do naszej firmy formy finansowania, to nasze kroki skierujemy ponownie do Pana Mariusza.

- Bartłomiej Reszka – Tore